Teknoloji

1974 den beri daha lezzetli ve daha sağlıklı
meyve, sebze suları hazırlamanız için çalışıyoruz.
Amacımız ısı ve oksidasyona bağlı besin kaybını en aza indirmek, tazeliği ve lezzeti korumak.

43 dev/dak

01. Teknoloji : Vida

Kesmiyor, Çiğniyor.

Geleneksel sıkıcılarda kullanılan sistem seri bıçaklamadır (ortalama 1500 dev/dk) ve sıkma esnasında oluşan ısı, meyve veya sebzenin yapısını, tadını, kokusunu ve en önemlisi besin değerlerinin neredeyse tamamını yok eder.

Hurom, geleneksel sıkıcıların aksine patentli akıllı vida teknolojisi ile çok yavaş dönerek (43 RPM) insan çiğnemesini taklit eder. Hurom sıkılan meyve ve sebzelerdeki bütün besin değerlerini korur. Sıkılan meyvenin tadı, rengi ve kokusu değişmez.

02. Teknoloji : Süzme

Süzgeçler genel performansı belirler. Hurom'da kullanılan ince süzgeçin 0.3mm'lik delikleri ve içten dışa artan kalınlığı ile pürüzsüz meyve ve sebze suları elde edebilirsiniz.

Daha yoğun sebze&meyve suyu hazırlamak ve smoothie yapmak için kalın süzgeçi tercih edebilirsiniz.

Süzgeçler yüksek basınçlara dayanıklı paslanmaz çelik ve polieterimid'den (PEI) üretilmiştir. Böylece badem, ceviz gibi bir çok sert besini sıkmaya olanak sağlar.

03. Teknoloji : Süpürücü (Ayıraç)

Süpürücü sadece 17 dev/dak dönüş hızı ile farklı meyve ve sebzelerin dokusuna zarar vermeden homojen ve doğal meyve&sebze suları hazırlamanıza olanak sağlar.

04. Teknoloji : Kontrol Kollu

Yeni bir fikir, posa kontrolü size...

Yeni geliştirilen kontrol kolu ile posa çıkışını dilediğiniz gibi kontrol edebilir, farklı malzemelerle farklı ürünler elde edebilirsiniz.

05. Teknoloji : Meyve Suyu Kapağı

Sıkma esnasında meyve suyu kapağını kapalı tutmak, bileşenlerin daha homojen olmasına, farklı sebze ve meyvelerin iyi karışmasına, smoothie ve badem sütü yapımı esnasında performans artmasına olanak verir.

06. Teknoloji : Motor

Sessiz ve Güçlü...

Üstün AC motor teknolojisi ile Hurom minimum ses ile maksimum performans sağlar.
Hurom motorları uzun ömürlü olması ve dayanıklılığı ile tanınmaktadır.

0
0

Yeni Adres Ekle